Szanowni Państwo!

Jestem profesjonalną tłumaczką wykonującą tłumaczenia ustne i pisemne z języka angielskiego. Moją specjalnością są tłumaczenia ekonomiczne, jednak chętnie podejmę się każdego translatorskiego wyzwania. Do każdego tłumaczenia podchodzę indywidualnie, przykładając wagę do poprawności terminologicznej i językowej. 


Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu oraz Szkoły Tłumaczy i Języków Obcych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (ścieżka konferencyjna). W czasie studiów spędziłam też semestr w Finlandii na Uniwersytecie w Vaasa (International Finance Studies).


Podczas studiów w Szkole Tłumaczy i Języków Obcych miałam możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych, uczestnicząc w praktyce podczas X Zjazdu Gnieźnieńskiego (gdzie miałam okazję tłumaczyć m.in. Prezydenta RP Andrzeja Dudę, arcybiskupa metropolitę gnieźnieńskiego Wojciecha Polaka czy zwierzchnika Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego Światosława Szewczuka) oraz podczas praktyk zawodowych w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Nie korzystam z usług podwykonawców, dlatego zawsze wiedzą Państwo kto tłumaczy i że otrzymany przekład będzie na pewno najwyższej jakości. 


Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Katarzyna Szczygieł-Lipińska