F&J Spółka z o.o. z siedzibą w Wolsztynie to młoda lecz prężna firma transportowo-spedycyjna, założona przez właścicieli firmy Powerfarm Maciej Jurga oraz PW Damian Florek.

Powerfarm od dawna dostarcza maszyny rolnicze na teren UE i nie tylko (drogą lądową oraz morską). Sprowadza również używany sprzęt rolniczy do Polski.

Firma PW Damian Florek natomiast, to autoryzowany serwis samochodowy Bosch zajmujący się naprawą aut osobowych i ciężarowych oraz sprowadzaniem pojazdów z krajów UE- stąd pomysł na połączenie sił i stworzenie spółki zajmującej się logistyką i transportem.

 Jest firmą, która została utworzona przez zespół specjalistów w celu zapewnienia najwyższych standardów w usługach logistycznych i transportowych. Nasze ogromne doświadczenie na tym polu pozwala nam na zaoferowanie spersonalizowanej usług dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z powodu naszych umiejętności dostosowywania się do sytuacji możemy zaoferować naszym klientom usługi odpowiednie do ich potrzeb. Posiadamy przedstawicielstwa na terenie całego kraju. W ten sposób możemy zapewnić doskonałe usługi dla każdego. Skupiamy się na rozwoju i dostarczaniu spersonalizowanych, elastycznych rozwiązań , które spełniają, a nawet przekraczają oczekiwania naszych klientów w całym zakresie naszych usług.

Dbałość o klienta i jego zadowolenie jest naszym podstawowym celem.

 

 F&J Spółka z o.o., 64-200 Wolsztyn, ul. Strzelecka 1, NIP: 9231695159, KRS: 0000549602